30 maja odbył się finał IX edycji Łomżyńskiego  Konkursu Matematycznego  organizowanego przez Wydział Informatyki i Nauk o Żywności Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki w Łomży. Po przejściu dwóch etapów kwalifikacyjnych do finału zaproszono 100 najlepszych matematyków ze szkół ponadgimnazjalnych z województw: podlaskiego i warmińsko -mazurskiego. Nasze liceum reprezentowali: Andrzej Kaczyński z klasy II b i  Sienicka Karolina z klasy III b. Opiekunem uczniów był nauczyciel matematyki Cezary Tkacz. Finał rozpoczął się od 2-godzinnego testu. Następnie uczestnicy wysłuchali wykładu dr hab. Dariusza Surowika : „ Paradoksy, sofizmaty i wnioskowania pozornie nieprawdopodobne”. Po prelekcji zaproszono wszystkich do zwiedzania uczelni. Konkurs zakończono uroczystym wręczeniem nagród laureatom. Niestety nie było wśród nich naszych uczniów. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok.

Cezary Tkacz

Rekrutacja 2019 - 2020

Rekrutacja 2019 - 2020

Szkoła dla Niepodległej

Terminarz konsultacji przedmiotowych

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Jagiellończyk Press

Biblioteka szkolna