W dniu 1.06.2017r Komenda Powiatowa Policji w Wysokiem Mazowieckiem zorganizowała Dzień Dziecka dla dzieci z przedszkoli i szkoły podstawowej naszego miasta. Do pomocy w przeprowadzeniu imprezy zaproszono uczniów  naszej szkoły z klasy II a mundurowej. Klasę reprezentowały uczennice:

 Natalia Dąbrowska, Daria Kaczyńska, Michalina Dworakowska, Natalia Kulik, Anna Różańska. Pomoc dziewcząt polegała na prowadzeniu konkursów rysunkowych, konkursów ze znajomości znaków ruchu drogowego i prezentowaniu wyposażenia indywidualnego policjanta. Z powierzonych zadań dziewczęta wywiązały się wzorowo.

                                                                              Wojciech Ogrodnik

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Samorząd uczniowski

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Jagiellończyk TV

Jagiellończyk Press

Biblioteka szkolna

Klasyfikacja semestralna 2016-17